طول عمر الگوی انلاین
4444
در سال 1396 با تشکیل تیم اسان دوخت وب سایت cafedokht.ir شکل گرفت. این تیم از بهترین خیاطان و برجسته ترین مهندسین برنامه نوس تشکیل شده است . تا بتوانند بعد از سالها تلاش این پروژه را به نتیجه برسانند .
خیاط و خیاطی : خیاط کسی ست که با انواع پارچه یا چرم بتواند پوشش مناسبی برای بدن انسانها ایجاد کند. بنایراین خیاط هنر تولید انواع لباسهای زنانه / مردانه وبچه گانه را دارد. واین علم میتواند نیاز عصر مردم جامعه را برطرف کند. هنرخیاطی ازجمله شغل هایی است که هم به شکل خانگی و هم به شکل صنعتی استفاده میشود. بنابراین یادگیری این هنر میتواند تاثیر بسزایی در امر اقتصاد خانواده داشته باشد.

هدف تیم اسان دوخت : متاسفانه خیاطی مثل زبان فرار است واگر تمرین نداشته باشیم به راحتی فراموش میکنیم خیلی از هنر جویان در دوره اموزش لباس دوختند اما متاسفانه بعد از دوره با اندک فاصله ای حتی لباس های قبل را نمیتوانند بدوزن چه برسد به مدلهای جدید در وب سایت اسان دوخت دوخت لباسها با عکس های مرتبط به صورت مقاله تهیه شده تا هنر جو در صورت فراموش کردن با مراجعه به راحتی براش یاد اوری شده و بتوانند لباس مد نظرش رو دوخت کنند.

همه چیز را همگان دانند : مسلما در هیچ کس کامل نیست / خیلی از نخبگان هنر خیاطی گم نام هستند و متاسفانه نمیتوانند از هنر خود استفاده ببرند / تلاش تیم اسان دوخت بر ان است تا با کمک خدا و یاری نخبگان هنر خیاطی در سراسر کشور بتوانیم فضایی را تهیه کنیم تا دوره اموزش طولانی نبوده و از همه مهمتر از تکنیک های روز هنرجویان عزیز بهرمند شوند .

اشتغال زایی و کارافرینی: تیم اسان دوخت در تلاش برای رفاه هر چه بیشتر و دسترسی اسان و ساده کلیه هنرجویان خیاطی / طراحان / اموزشگاهها به کلیه فنون هنر خیاطی میباشد . بخش عمده ای از این هنر تجربه میباشد که رسیدن به ان نیاز به سالها تلاش و زحمت فراوان را نیازمند است. هنر خیاطی دارای تکنیک های فراوان میباشد که اگ با تکنیک های ان اشنایی داشته باشیم یکی از لذت بخش ترین مشاغل میباشد و بلعکس اگر با تکنیک های این هنر اشنایی نداشته باشیم یکی از سخترین و مشکل ترین مشاغل میباشد . هنر جوی عزیزی که با ذوق و علاقه فراوان قدم به این هنر میگذارد و مراحل تحصیلی مرتبط با ان // هزینه بالا // و از همه مهمتر عمر خود را در اموزش این هنر میگذارد اگر نتواند نیاز های ابتدایی پوشاک خود و خانواده اش را تامین کند سرافکنده و شده و احساس شکست راتجربه میکند . خیاطی و طراحی از هنر هایی میباشد که باید هر چند وقت به روز رسانی شده و با تکنیک های روز دنیا همگام شد . تا بتوان پا در عرصه رقابت صنعت پوشاک نهاد. بزرگترین و مهمترین هدف تیم اسان دوخت جمع اوری تکنیک ها و فنون خیاطی و طراحی و در دسترس بودن ان برای همگان به اسانی میباشد. چگونه میتوان به خود اشتغالی رسید؟

کلاس های مجازی و حضوری آسان دوخت : امروزه با توجه به هزینه های یادگیری و آموزش هنر خیاطی و همچنین عدم دسترسی به اساتید مجرب علل خصوص در مناطق محروم خیلی از عزیزان درسراسر نقاط ایران قادر به دریافت این اموزش ها نیستند. و اما خبر خوب اینکه تیم اموزشی اسان دوخت با دارا بودن اساتید مجرب سطح کشور و با دریافت هزینه بسیار پایین اموزش این هنر را برای شما عزیزان آسان کرده است. در این سایت علاوه بر اموزش انلاین و حضوری خیاطی شما میتوانید براحتی الگوی لباس مورد نظرتون رو با مبلغ پرداختی بسیار کم از سایت دریافت کنید و طبق اموزش های موجود درسایت یک دوخت تمیز داشته باشید چرا که عمده ترن مشکل عزیزان در خیاطی رسم الگو می باشد. آسان دوخت این مشکل را یرطرف کرده است! هدف از برگزاری کلاس های انلاین و حضوری اموزش به هنرجویانی است که بتوانند مهارت هایی ازجمله رسم الگو / برش و دوخت را در سطح خانگی و تولید بیاموزند. هدف دیگر این دوره ها آموزش هنرجویانی ست که بصورت واقعی به رشته خیاطی علاقه دارند و درآینده دوستدارند خیاطی را بعنوان یک شغل انتخاب کنند و منبع دامد خوب و قابل توجهی داشته باشند. این کلاس های انلاین وحضوری جهت اموزش به کلیه هنرجویان چه مبتدی وچه حرفه ای برگزار میشود و خیلی از نکات دوختی که حاصل تجربه چندین ساله این اساتید می باشد را دریافت خواهند کرد نکاتی ک ممکن است تا بحال درهیچ جا اموزش ندیده باشند! شاید مهمترین دلیل برای یادگیری خیاطی این است که توانایی شما برای طراحی کردن براساس خلاقیتی که در درون دارید را بالا میبرد.باشرکت دراین کلاس ها میتوان آموزش دوخت انواع لباس ها را بشکل مبتدی آموخت و در مراحل بعدی توانایی دوخت انواع لباس های مجلسی / بچه گانه و حتی عروس را پیداکرد تا ازین طریق علاوه بر هنر اموزی به بهره مندی از مزایای خیاطی در کسب درامد هم پرداخت...